Honda Motosiklet Anahtar Yapımı | Yedek Kopyalama

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de en fazla tercih edilen motosiklet markalarından olan Honda motorun yedek anahtar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için firmamızda profesyonel hizmet verilmektedir. Honda motorunuz için yedek anahtara mı ihtiyacınız var? yada bütün anahtarlarınız kayıp mı oldu? Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en uygun fiyatlara en iyi çözümleri üretebiliyoruz. Yazımızın içeriğinde çok daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yazı Başlıkları

 • Honda Motosiklet Anahtarları
  • İmmobilizer  Olmayan Honda Motosiklet Lazer Kesim Anahtarı
  • İmmobilizerli Honda Motosiklet Anahtar Programlama
  • Honda Motosiklet Akıllı Anahtar (Smart Key)
 • Honda Motosiklet Yedek Anahtar Yaptırma
 • Honda Motosiklet Anahtarı Kopyalama ve Çoğaltma
 • Honda Motosiklet Bütün Anahtarlar Kaybolursa
 • Honda Motosiklet Anahtar Fiyatı (2021)
 • Honda Motor Anahtar Yapımı Adem Usta

Honda Motosiklet Anahtarları

Honda motosiklet anahtarları yıllar içinde değişikliğe uğradı. İlk çıkan anahtarlar çipsiz sadece mekanik anahtardan üretildi. Sonrasında bu mekanik anahtarın ön kısmına ekstra güvenlik olarak mıknatıs ile çalışan yine mekanik bir kapak yapıldı. Daha gelişmiş motorlarda İmmobilizer sistemine geçiş yaparak motosikletlerin çalınmasını daha da zorlaştırarak güvenlik seviyeleri arttırılmış oldu. Son olarak da motosiklet kullanıcılarını daha konforlu bir kullanım sunarak anahtarsız çalışma sistemi kullanılmış oldu.

Ak Elektronik Oto Anahtar olarak İstanbul’da motosiklet anahtarlarını kopyalama ve programlama yapıyoruz. Mobil ekibimiz ile bulunduğunuz konuma gelebilir ve Honda motosikletiniz için sıfırdan bir anahtar yapabiliriz. Stoklarımızda bütün anahtarlar var ve Honda’nızın immobilizerli anahtarını programlamak için yüksek teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Çipsiz anahtarlarınız içinde sizin için doğru anahtarı en iyi fiyata yapmanıza yardımcı olabiliriz!

İmmobilizer  Olmayan Honda Motosiklet Lazer Kesim Anahtarı

Genellikle eski Honda motosiklet anahtarlarının içinde çip bulunmaz ve bu nedenle programlamaya gerek yoktur. Bununla birlikte, doğru ekipman kullanılarak yeni bir kopya anahtarın veya yeni bir metal anahtarın kesilmesi önemlidir. O anahtarın uzun ömürlü olması için metal anahtarın kalitesi ve kesim şekli çok önemlidir.

Doğru kesilmiş bir anahtar motorunuzun kontak ömrünü uzatacaktır. Hatalı kesilmiş anahtar ise aynı şekilde içindeki metal şifreleri aşındıracağı için kısa sürede kontağınızın bozulmasına sebep olacaktır. Yüksek kaliteli bir anahtar sağlamak için yüksek hassasiyetli lazer kesiciler ve anahtarlar kullanıyoruz.

Honda motor kontak anahtarlarının kaybolması durumunda yenilerinin yapılması mümkündür. Yedek ve tamamen kayıp anahtarların yapım aşamaları hakkında detaylı bilgilere alt başlıklarda ulaşabilirsiniz.

Kontak anahtarlı modellerde anahtarlarınızın tamamını kaybettiğinizde servise başvurduğunuzda komple kontak setinin değişmesinin gerektiğini söyleyecektir. çok zahmetli bir işçiliği olduğu için işçilik ve kontak ücreti oldukça yüksek bedel çıkacaktır.

Böyle bir durumla karşılaşırsanız firmamızda kontak değişimine ve motorun hiçbir yerini sökmenize gerek kalmadan özel cihazlarımız sayesinde kontaktan okumuş olduğumuz şifreleri CNC anahtar kesme makinasında işleyerek yeni anahtarınızı çok kısa bir sürede ve oldukça uygun fiyatlara yapabiliyoruz.

İmmobilizerli Honda Motosiklet Anahtar Programlama

İmmobilizerli Honda motosiklet anahtarlarınızı kaybettiyseniz, bizler yardım etmek için buradayız. Mobil servisimiz, müşterilerimize motosikletlerini servise çekmek zorunda kalmama rahatlığını sunmaktadır. Honda motosikletiniz için yerinde yeni bir anahtar yapmak için gereken tüm araçlarla donatılmış profesyonel bir ekip göndereceğiz. Yüksek hassasiyetli lazer kesici kullanılarak kesilen ve doğrudan motosiklet sisteminize programlanan yüksek kaliteli immobilizer (çip’li) anahtarları kullanıyoruz. Lütfen, uygun programlama yapılmadıkça, çipli anahtarlarının motosikletinizi çalıştırmayacağını unutmayın.

Honda Motosiklet Akıllı Anahtar (Smart Key)

Pratik kullanımı ve güvenlik seviyesi oldukça yüksek olan bu anahtar modelinde, Klasik motorlarda olduğu gibi anahtar yuvası yoktur. Motora yaklaşık 40cm yakında iken kontak butonuna bastığınızda cebinizdeki anahtarı algılayan sinyaller sayesinde immobilizer bilgileri hızlı bir şekilde motorunuza aktarılmakta, böylelikle kontağınızın döndürülerek motoru çalışmasına imkan sunmaktadır.

Bu anahtarların yedekleme işlemi firmamızda garantili olarak yapılmaktadır. Ayrıca anahtarlarınızın tamamını kaybetmiş olsanız da, servise gidip komple set değişimine gerek kalmadan, kaybolan anahtarların iptalini yapıp yeni bir güvenlik kodu ile birlikte anahtarlarınızı yapıp teslim edebiliyoruz.

Sistemin gelişmiş olması berberinde anahtar maliyetlerini de arttırmaktadır. Firmamızda Honda Motosiklet akıllı anahtarlarının yedeği uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Honda Motosiklet Yedek Anahtar Yaptırma

İkinci el motosiklet alan kişiler genellikle yedek anahtar sorunu ile karşı karşıya kalır. Motosiklet alınırken anahtar yedeğinin verileceğine dair sözler verilse de, ne yazık ki bu sözler genellikle yerine getirilmez. Yapmanız gereken,  Honda Motosiklet anahtarının yenisini zaman geçirmeden yaptırmaktır.

Yıllardan beri Honda sitemleri dahil olmak üzere, anahtar programlama cihazları ve yazılımlarına ciddi yatırımlar yaptık. Son teknoloji cihazlar ve programlar ile Honda motor modelleri için yedek anahtar yapabiliyoruz.

Elinizde bir yedek anahtarınız varsa, yada hiç anahtarınız yoksa da size yardımcı olabiliriz. Bütün Honda Motosiklet anahtar modelleri elimizde her zaman mevcuttur. Peki yedek anahtar yapımım aşamaları nasıl gerçekleşiyor?

 • Öncelikle mekanik anahtarınızı kesiyoruz: Profesyonel CNC anahtar kesim makinası ile orijinal Honda PCX anahtarınızdan almış olduğumuz ölçü ile yeni anahtarın diş kesme işlemini yapıyoruz.
 • İkinci olarak Immobilizer kodlaması yapılıyor: Yeni anahtar ile kontağını döndürdüğümüz Honda PCX motorun  immobilizer kodlama işlemini gerçekleştirip motoru çalıştırabilir hale getiriyoruz.

Honda motosiklet yedek anahtar yapımı yaklaşık olarak 30 dakika sürüyor. Motorunuzu bize bırakıp gitmenize gerek kalmadan siz çayınızı içene kadar işleminiz bitmiş oluyor. Yaptığımız anahtarlar garantilidir, kasko ve sigortada kesinlikle sorun yaratmaz.

Honda Motosiklet Anahtarı Kopyalama ve Çoğaltma

Honda Motor anahtarı kopyalama ve çoğaltma hakkında internet üzerinden araştırma yaparken web sayfamızdaki yazılarımız ve YouTube kanalımız üzerinden yapmış olduğumuz anahtar örneklerini görünce bize ulaşan müşterilerimiz, Motorunun yedek anahtarın kaybettiğini yada ikinci el aldığı motorun yedek anahtarlarının olmadığını, yeni bir anahtara ihtiyacı olduğunu bize ilettiğinde, gerekli bilgileri aktardıktan sonra iş yerimize davet ediyoruz. Nitekim iş yerimize gelen müşterilerimize çok kısa bir sürede yeni Honda motor anahtarlarına kavuşturmuş oluyoruz.

Honda motor anahtar kopyalama işlemini çok kısa bir sürede gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için yetkili servisler komple set değişimin gerektiğini söylerken, biz 25-30dk içinde motorun hiçbir parçasını değiştirmeden anahtarlarınızı yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca bunun için servislere ödeyeceğiniz fazla paranın yerine çok daha düşük fiyata yapıyoruz. Yaptığımız anahtarların sizleri yolda bırakmayacağına garanti edebiliriz.

Honda Motosiklet Bütün Anahtarlar Kaybolursa

Müşterilerimiz bizi telefonla arayıp ”Honda motorumun anahtarlarını kaybettim ne yapmalıyım?” sorusunu yönelttiklerinde, şayet motor İstanbul ise, ruhsat sahibi olduğunu öğrendiğimiz müşterimizin motosikletini bize getirmesini istiyoruz yada duruma göre biz motorun bulunduğu konuma gidiyoruz Honda motorun bütün anahtarlar kayıp olsa da yeni anahtarlarını sıfırdan yapıp teslim edebiliyoruz.

Şayet motorunuzu bize getiremeyecek durumdaysanız da biz cihazlarımızı bulunduğunuz konuma getirerek olduğu yerde sıfırdan yeni anahtarınızı yapabiliyoruz.

Bütün anahtarların kaybolması, yedek anahtara kıyasla çok daha fazla maliyetli olacaktır. Honda motorunuzuza anahtar yaptırmak için çilingir çağırdığınızda, ilk yaptıracağınız anahtarın yanında yedek bir anahtarı daha düşük fiyatlara yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Her zaman şanslı olmayabilirsiniz. Olmayacak bir yerde çok sıkıntılı bir durum da anahtarınızı kaybedebilirsiniz. Umarım bu yazımızı Honda motor anahtarlarınızın tamamını kaybetmeden okumuşsunuzdur ve hiç vakit kaybetmeden yedek anahtarınızı yaptırmayı ihmal etmeyin. Tek anahtar her zaman risk taşır. 

Honda PCX anahtar yapımı hakkında hazırladığımız makalemize buradan ulaşabilirsiniz

Honda Motosiklet Anahtar Fiyatı (2021)

Honda Motosiklet anahtar fiyatları türüne göre değişiklik gösterir, ortalama söyleyecek olursak Honda motosiklet kontak anahtar fiyatları 100₺ ile 1500₺ arasında değişmektedir.