Range Rover Evogue Anahtar Yapımı | Yedek Kopyalama

Kodlaması Profesyonellik gerektiren araçlardan olan Range Rover Evogue anahtarının yapımı için yılların getirmiş oldu tecrübemiz ile müşterilerimiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Yazımızda Range Rover Evogue anahtar yapımı ile alakalı merak ettiğiniz sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz. Nasıl yaptırılır, kaç paradır ve daha fazlası.

Önemli Hatırlatma: Yüksek güvenlik ile donatılmış olan Range Rover Anahtar yapımı içinaraç gereklidir.   İstanbul Bahçelievler’deki iş yerimize aracınız ile birlikte geldiğinizde sizlere hizmet verebiliriz.

Yazı Başlıkları

 • Range Rover Evogue Keyles GO Akıllı Anahtar
  • Anahtarımın Pili Bitti Aracımı Nasıl Çalıştıracağım?
  • Yaptırdığım Anahtarlar Aracımın Garantisini Etkiler mi?
 • Range Rover Evogue Yedek Anahtar Yaptırma
 • Range Rover Evogue Anahtar Kopyalama ve Çoğaltma
 • Range Rover Evogue Bütün Anahtarlar Kaybolursa
 • Range Rover Evogue Yedek Anahtar Fiyatı (2022)
 • Range Rover Evogue Anahtar Tamiri
 • Range Rover Evogue Anahtar Yapımı Adem Usta

Range Rover Evogue Keyles GO Akıllı Anahtar

Modern araçların vazgeçilmesi haline gelen Keyless Go (Anahtarsız giriş ve çalıştırma) özelliği Range Rover Evogue araç donanımında  standart olarak geliyor. Akıllı Anahtar, Keyless Go, Keyless Entry, Smart Anahtar, farklı isimlerle anılan bu sistemi biraz daha detaylı olarak ele alalım.

Range Rover Evogue, otomobildeki hayatınızı daha konforlu ve daha güvenli hale getirmek için üstün teknoloji özellikleriyle donatılmıştır. Akıllı anahtarlarda herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmadan araca girmenizi sağlar. Akıllı anahtarların kapı kolundan yalnızca 1 metre uzakta olması yeterlidir. Araca girmek için kapı kolunu çekmek yapmanız gereken tek şeydir, kapı kolunu elinizle çektiğinizde alarım devreden çıkar ve kapı kilitleri otomatik açılır. Aracın kapılarının doğru açıldığını doğrulamak için dörtlü flaşör iki kere yanıp söner.

Anahtarımın Pili Bitti Aracımı Nasıl Çalıştıracağım?

Tabi keyless go anahtar sistemlerinin kolaylığı yanında bilmeniz gereken karmaşık durumları da vardır. Aslında anahtarın pili bitmeye yakın size araç ekranında pil zayıf ikazı verecektir, fakat bu ikazı dikkate almayıp aracı bu şekilde kullanmaya devam ederseniz hiç olmayacak bir yerde pil tamamen bittiğinde araç  kapılarını açamayıp aracıda çalıştıramamanıza neden olacaktır. Neyse ki bu durum için acil durum çalıştırma özelliği vardır.

Range Rover Evogue anahtarınızın pili bittiğinde aracın kapılarını açabilmeniz için mekanik anahtarınız ile kapı kolunun alt kısmında bir girinti vardır, bu girintili kısma mekanik anahtarın ucu ile hafifçe kastırarak kapağı çıkartıyoruz. Sonrasında anahtarı yuvaya sokup çevirerek kapısını açıyoruz. Aracı çalıştırmak için direksiyonun alt kısmında girinti olan kısma anahtarı yaslayıp start butonuna bastığınızda aracını da çalışacaktır.

Yaptırdığım Anahtarlar Aracımın Garantisini Etkiler mi?

Yapmış olduğumuz Range Rover Evogue anahtarlar kasko ve sigortada geçerli olduğu gibi aracınızın garantisini etkilemesi de söz konusu değildir. Yeni anahtarları araca kodlama yaparken lisanslı cihazlarımızla obd soketi üzerinden araca bağlantı kurarak kodlama yapıyoruz.

Önemli olan elinizdeki anahtarların araç sisteminde kayıtlı olması ve aracı çalıştırıyor  olmasıdır. Tabi Range Rover Evogue için en önemli durum elinizdeki anahtar adeti ile araç sistemindeki anahtar sayısının aynı olmasıdır.

Range Rover Evogue Yedek Anahtar Yaptırma

İkinci el araç alan kişiler genellikle yedek anahtar sorunu ile karşı karşıya kalır. Araç alınırken Range Rover Evogue anahtar yedeğinin verileceğine dair sözler verilse de, ne yazık ki bu sözler genellikle yerine getirilmez. Yapmanız gereken, eski sahibi aracın yedek anahtarını size verene kadar aracınızı güvenli bir yerde muhafaza edin. Şayet yedek anahtar elinize ulaşmaz ise zaman kaybetmeden verilmeyen anahtarı aracın sisteminden sildirerek Range Rover Evogue anahtarın yenisini yaptırın.

Yıllardan beri Range Rover sitemleri dahil olmak üzere, anahtar programlama cihazları ve yazılımlarına ciddi yatırımlar yaptık. Son teknoloji cihazlar ve programlar ile Range Rover Evogue  2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 model araçlar içinde yedek anahtar yapabiliyoruz.

Elinizde bir yedek anahtarınız varsa, yada hiç anahtarınız yoksa da size yardımcı olabiliriz. Range Rover Evogue anahtar modelleri elimizde her zaman mevcuttur. Peki yedek anahtar yapımım aşamaları nasıl gerçekleşiyor?

 • Öncelikle mekanik anahtarınızı kesiyoruz: Profesyonel CNC anahtar kesim makinası ile orijinal Range Rover Evogue anahtarınızdan almış olduğumuz ölçü ile yeni anahtarın diş kesme işlemini yapıyoruz.
 • İkinci olarak Immobilizer kodlaması yapılıyor: Yeni anahtar ile kapı kilidini döndürdüğümüz aracın, kumanda ve anahtarının çalışabilmesi için lisanslı anahtar programlama cihazlarım ile OBD soketi üzerinden Range Rover Evogue araca bağlantı kurarak immobilizer kodlama işlemini gerçekleştiriyoruz..
 • Son olarak kayıp anahtarların silinmesi: Aracı aldığınızda size verilmeyen fakat Range Rover Evogue aracın sisteminde kayıtlı olan anahtarın iptalini yaparak, sistemden devre dışı bırakıyoruz ve işlemleri bitirmiş oluyoruz.

Range Rover Evogue yedek anahtar yapımı aracın modeline bağlı olarak  olarak yarım saat ile 1,5 saata arsında sürüyor. Aracınızı bize bırakıp gitmenize gerek kalmadan siz çayınızı içene kadar işleminiz bitmiş oluyor. Yaptığımız anahtarlar garantilidir, kasko ve sigortada kesinlikle sorun yaratmaz. Kaybolan anahtarlarınız araç sisteminden silindiği için, kayıp anahtarınız sizin için artık bir risk olmayacaktır.

Range Rover Evogue Anahtar Kopyalama ve Çoğaltma

Range Rover Evogue kontak anahtarı kopyalama ve çoğaltma hakkında internet üzerinden araştırma yaparken web sayfamızdaki yazılarımız ve YouTube kanalımız üzerinden yapmış olduğumuz anahtar örneklerini görünce bize ulaşan müşterilerimiz, Aracının yedek anahtarın kaybettiğini yada ikinci el aldığı aracın yedek anahtarlarının olmadığını, yeni bir anahtara ihtiyacı olduğunu bize ilettiğinde, gerekli bilgileri aktardıktan sonra iş yerimize davet ediyoruz. Nitekim iş yerimize gelen müşterilerimize çok kısa bir sürede yeni Range Rover Evogue anahtarlarına kavuşturmuş oluyoruz.